Klaasiprits

Klaasiprits on keskkonnasõbralik ning inimesele ohutu meetod, mida kasutatakse peamiselt pehmemate metallide nagu alumiiniumi ja roostevaba terase puhastamiseks ja viimistlemiseks.

Erinevalt soodapritsist, mis on pehme ja eemaldab ainult kattematerjali või mustuse ja liivapritsist, mis on väga abrasiivne ja sobib tugevate metallide puhastamiseks, pakub klaasiprits keskmist abrasiivsust ning on ideaalne alternatiiv seal, kus liiv või sooda ei sobi.

Liivapritsiga puhastatavad pinnad: erinevad metallid ja kivimid, puit, betoon.

Pinnad Puhtaks OÜ teostab liivapritsitöid üle Eesti ning selle hind sõltub asukohast, puhastatavast pinnast ning töö keerukusest. Saada päring ning leiame sulle parima lahenduse!
TEHTUD TÖÖD

Klaasipritsi kasutusvaldkond

Klaasipritsi kasutatakse sõidukite, mootorite ja tööstusmasinate puhastamiseks ning nende mootoriosade töötlemiseks. Klaasipritsi abil saab saavutada ühtlase mati või kergelt läikiva pinna.

Vastavalt vajadusele kasutatakse klaasipritsi töödel ümmargust klaaskuuli või nurgelist klaasipuru. Ümmargune tera annab siledama ja läikiva pinna, samas kui nurgeline tera karestab pinda rohkem, mille tulemusena on lihtsam alustada värvimistöödega.

Klaasipritsi eeliseks liivapritsi ees on see, et kuna klaas ei sisalda soolasid on korrosiooni tekkimine minimaalne. Samuti on võimalik tolmu vältimiseks kasutada märgklaasi pritsi.
SAADA PÄRING  Andmed

  FIRMA
  OÜ Pinnad-Puhtaks
  Reg. nr. 14033121

  AADRESS
  Rehe tn. 31, Viljandi, Viljandimaa,  71015

  E-MAIL
  info@pinnad-puhtaks.ee

  TELEFON
  +372 519 23 626