Liivapritsitööd

Liivapritsimine on pinna viimistluse protsess, mis hõlmab abrasiivsete osakeste pritsimist kõrge rõhu all pinnale selle silumiseks, karedamaks muutmiseks või puhastamiseks.

Liivaprits sobib väga tugevale materjalile ning sellega saab puhastada peaaegu kõike. Levinumad puhastatavad pinnad on autoosad, põllumajandus- ja tööstusseadmed ning meresõidukid. Samuti kasutatakse liivapritsi väikeste kuni suurte raudelementide ettevalmistamisel pulber- või märgvärvimiseks.

Liivapritsiga puhastatavad pinnad: erinevad metallid ja kivimid, puit, betoon.

Pinnad Puhtaks OÜ teostab liivapritsitöid üle Eesti ning selle hind sõltub asukohast, puhastatavast pinnast ning töö keerukusest. Saada päring ning leiame sulle parima lahenduse!
TEHTUD TÖÖD

Liivapritsitööd - kasutusvaldkond ning selle eelised

Liivapritsimine ehk abrasiivne töötlus on protsess, mis hõlmab abrasiivsete osakeste surumist pinnale kõrge rõhu all. Liivapritsimist kasutatakse sageli viimistlusprotsessi osana, eemaldades objektilt saasteaine, muutes pinna karedamaks, et järgmises etapis oleks värvimine hõlpsam.

Mõned näited ja eelised, miks kasutada liivapritsitööde teenust:

Eemaldab värvi ja korrosiooni. Värvi ja korrosiooni on tavapäraste puhastustehnikate abil üsna keeruline eemaldada. Liivaprits eemaldab kinnised värvid ja rooste nii autodelt nende osadelt ja masinatelt ning sealhulgas kahjustamata alusmaterjali.

Puhastada saab ka väiksemaid pindu. Liivapritsitööd ei piirdu ainult suurte pindadega. Seda saab rakendada ka väikeste instrumentide ja tööriistade puhastamiseks.

Asendamatu pinna ettevalmistusel. Kõikide seadmete, masinate, ja muude puhastamist vajavate pindade hooldus algab pinna ettevalmistusest. Liivaprits eemaldab ebavajaliku saaste ning on oluline osa protsessist, et hooldatud eseme eluiga pikeneks.

SAADA PÄRING  Andmed

  FIRMA
  OÜ Pinnad-Puhtaks
  Reg. nr. 14033121

  AADRESS
  Rehe tn. 31, Viljandi, Viljandimaa,  71015

  E-MAIL
  info@pinnad-puhtaks.ee

  TELEFON
  +372 519 23 626