Soodapritsitööd

Soodapritsi kasutatakse õrnade pindade ja materjalide puhastamiseks, sest sooda omadused võimaldavad eemaldada saasteaineid ilma alusmaterjali kahjustamata. See on leebem vorm abrasiivsest puhastamisest, mida saab kasutada mitmetel õrnadel pindadel. Tolmu vältimiseks on võimalik kasutada ka märgsooda pritsimist.

Soodapritsiga puhastatavad pinnad: puit, klaas, hauakivid, pinnad toiduainetööstuses, erinevad kivimid ja metallid, tulekahjustuste eemaldamine, plastik, monumendid, laevad, paadid.

Pinnad Puhtaks OÜ teostab soodapritsitöid üle Eesti ning selle hind sõltub asukohast, puhastatavast pinnast ning töö keerukusest. Saada päring ning leiame sulle parima lahenduse!
TEHTUD TÖÖD

Soodapritsitööd - kasutusvaldkond ning selle eelised

Söögisoodat peetakse pehmeks abrasiiviks. Üks olulisemaid erinevusi naatriumvesinikkarbonaadiga (söögisooda) ja mis tahes muu abrasiivse materjaliga pritsimise vahel on see, et söögisooda omadused võimaldavad eemaldada saasteaineid ilma alusmaterjali kahjustamata. Soodapritsitööde käigus surutakse selle osakesi jõuliselt saaste pinnale kasutades suruõhku.

Samuti on kogu protsess keskkonnasõbralikum ning üldiselt õrnem kui liivapritsimine ja sellel on mitmesuguseid rakendusi pindade puhastamisel nagu toiduainetööstuse rajatistes, tahma ja hallituse eemaldamine, trükimasinate puhastamine ning igasuguste tööstusseadmete hoolduses.

Soodapritsi kasutatakse veel mitmel teisel otstarbel:
 • Värvi eemaldamine;
 • Kaitsekatte eemaldamine;
 • Auto kerede ja osade puhastamine;
 • Graffiti eemaldamine;
 • Mustuse eemaldamine pindadelt;
 • Puidu restaureerimine ja puhastamine.
SAADA PÄRING  Andmed

  FIRMA
  OÜ Pinnad-Puhtaks
  Reg. nr. 14033121

  AADRESS
  Rehe tn. 31, Viljandi, Viljandimaa,  71015

  E-MAIL
  info@pinnad-puhtaks.ee

  TELEFON
  +372 519 23 626